פאות שיער טבעי

חדש ב-Hair station!

פאות שיער טבעי באיכות ובתקנים המשובחים ביותר מגיעות במגוון גוונים, אורכים וסגנונות למראה טבעי לחלוטין של הפאה לתווי הפנים. 

  • פאות כשרות מתאימות לנשים דתיות הרוצות מראה אופנתי ומכובד.
  • מתאים גם לנשים שעברו טיפולים רפואיים שגרמו לאיבוד השיער ורוצות מראה שיער טבעי ובריא שלא מושך תשומת לב, ניתן להזדכות בבעלות הפאה ע”י המוסדות הרלוונטיים. 
  • לאחר הפגישה ניתן לייצר את הפאה “קאסטם” בהתאמה אישית לפי היקף הראש, אורך השיער, תספורת וגוון רצוי.

הפאות הן מהאיכות הגבוהה ביותר ובעלות שיער עשיר, 100% טבעי עם מגע רך ונעים אשר עומד בנזקי העיצוב ונשאר בריא ובעל מראה יפהפה לאורך שנים רבות.

מהי פאה משיער טבעי?

תודות לפיתוחים החדשניים בתחום הפאות, יכולה כל אישה שזקוקה לכך, ליהנות ממבחר נהדר של פאות שיער טבעי. פאות אלו זהות לשיער הטבעי של האישה (בזכות החומרים שמהן הן עשויות) והן יוצרות לוק נהדר שקשה להתעלם ממנו.

יש סוגים רבים ומגוונים מאד של פאות משיער טבעי, הנבדלים בגוון הצבע של השיער, באורך שלו וגם בסטייל המתקבל בעזרתו.

למי מיועדות פאות שיער טבעי?

פאות משיער טבעי יכולות להתאים לנשים המעוניינות בשיער מלא ובעל מראה בריא יותר, וגם לנשים דתיות, המעוניינות בלוק מכובד, מושקע ובעיקר גם אופנתי.

נשים שאיבדו את שיערן בשל טיפולים רפואיים מסוימים ומעוניינות במראה של שיער מלא, יכולות גם הן להיעזר בפאות ולמעשה – כל אישה שרוצה להוסיף לשיערה הקיים, או במקומו, פאה משיער טבעי יפה.

אפשר גם להזמין פאות בהזמנה אישית, תוך התייחסות להיקף הראש, לתספורת וכמובן גם לגוון השיער הרצוי.

מה חשוב לקחת בחשבון לפני שמזמינים פאות משיער טבעי?

מכיוון שיש סוגים שונים של פאות שיער טבעי, חשוב לקחת בחשבון כמה פרמטרים כדי לוודא שבחרתן בדיוק את מה שנכון וגם מתאים. ראשית, אם מדובר באישה דתיה, יש לוודא שאותה פאה מוגדרת כפאה כשרה.

כדי לקבל את המראה הטבעי, פאות שיער העשויות משיער 100 אחוז טבעי הן הפתרון המתאים. מעבר לכך, יש להתייחס לגוון השיער. הפאות מחליפות את השיער הקיים ומסתירות אותו. יחד עם זאת, עליהן להשתלב עם גוון העור ולהתאים לאותה אישה שבוחרת בהן.

כדאי לבחור בפאה הדומה מאד בגוון שלה לגוון השיער הקיים ולו כדי להימנע מקונטרסט חזק מדי. בכל מקרה, מומלץ להשוות בין כמה סוגים שונים של פאות משיער טבעי, תוך התייחסות לכל הפרמטרים החשובים.

אצלנו, ב – Hair Station, תמצאו מבחר של פאות העשויות משיער טבעי, פאות איכותיות מאד וגם מושקעות.

הפאות מגיעות בגוונים ובאורכים שונים ואפשר בעזרתן לעצב תסרוקות מקסימות. תוכלו להזמין אותן אונליין, ולקבל אותן לכתובת הרלוונטית. אם יש לכן שאלות או בקשות מיוחדות, נשמח לעמוד לרשותכן, בטלפון 072-2463143

ניתן לתאם מדידה במשרדינו החדש בשוהם 

בטלפון: 072-2463143072-2463143

או השאירי פרטים: